Насос свердловинний NPO KGB 90QJD2-110/20-1,5D (кабель 60м, пульт керування)
код: V39056
Немає в наявності
Ціну уточнюйте
Оплата
Оплата
Готівка, термінал, безготівка без ПДВ, карткою онлайн, оплата частинами, кредит.
Доставка
Доставка
Самовивіз, наша доставка по Дніпру, Нова пошта.
NPO
Офіційна продукція
Свердловинні електронасоси серії KGB QJD призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок зі свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі та з використанням автоматичних систем підтримання тиску.
Обмеження
  • рідина: вода (крім морської)
  • загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3
  • показник pH 6,5 – 9,5
  • вміст механічних домішок, не більше 300 г/м3
  • максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм
  • максимальна температура рідини + 35 ° С
Конструктивні характеристики
  • патрубок напірний з чавуну з лакофарбовим покриттям
  • фланець перехідний з чавуну з лакофарбовим покриттям
  • зворотний клапан вбудований в корпус напірної частини електронасосу
  • вал насосної частини з нержавіючої сталі
  • гвинти, корпус двигуна і корпус насосної камери з нержавіючої сталі
  • ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304
Двигун
  • асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений
  • ступінь захисту IPX8
  • клас ізоляції В
  • однофазне виконання з встановленими в пульт управління (у моделей) конденсатором
  • напруга живлення: 220 В, 50 Гц