ОПТ

ОПТові ціни для монтажників, дизайнерів, виконробів, організацій.

На сайті діє спеціальна програма лояльності для монтажників, дизайнерів, виконробів, сантехніків та монтажних організацій. Оптові ціни практично на всю сантехніку в нашому інтернет-магазині. Для участі в програмі необхідно зареєструватися в нас на сайті за посиланням: РЕЄСТРАЦІЯ.

При реєстрації необхідно вказати:
- групу покупця - ОПТ

- назва організації (якщо є);
- контактні дані;

і зареєструватися.

Для підтвердження та доступу до аккаунту необхідно відправити інформацію, яка підтверджує вашу діяльність на email: opt@santehservis.dp.ua
Увага! Без надання інформації, яка б підтверджувала вашу діяльність, аккаунт не буде підтверджений і заявка на реєстрацію буде ігноруватися!
Необхідна наступна інформація:
- адреса сайту (якщо є) або посилання на оголошення або форум, що підтверджують вашу діяльність або фото ваших візиток, оголошень.
- документи, що підтверджують вашу діяльність (якщо є, прискорить процес перевірки та підтвердження аккаунта).

Після подачі заявки на реєстрацію, ваші дані перевіряються адміністратором і після перевірки і підтвердження у вас буде доступ до акаунту. В акаунті будуть доступні оптові і роздрібні ціни.

Знижки діють при самостійному оформленні замовлень онлайн через особистий кабінет. При оформленні замовлень в телефонному режимі або в нашому офісі з менеджером ціни будуть роздрібні.

УВАГА! Оплата Частинами, Миттєва Розстрочка, Безкоштовна доставка діють тільки на роздрібні ціни.