Ваш кошик

OLI

OLI
 На складі в м.Дніпро
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Інсталяції OLI в Дніпрі

Вибираючи інсталяційну систему, додому, в офіс або для приміщень громадського користування важливо, можна сказати навіть необхідно подбати, щоб система була надійна і працювала без збоїв і довго. У пріоритеті зливні системи з механічними приводами, адже Механіка завжди надійніше, ніж інші види систем.

Яку ж інсталяцію вибрати?

Рекомендуємо розглянути такого виробника як Oli. Повна назва - Oliveira, португальський виробник змивних бачків та інсталяцій. Рік заснування компанії 1954 в Португалії в місті Авейро. Починалося все як невелика мануфактура з сімейним підрядом. За довгі роки існування компанії Oli, виробництво зазнало масу злиттів, впроваджень і реорганізацій. Продукцію компанії Oli визнають в Європі, Азії та країнах третього світу. Адже вироби виробника Oli-це якість відточене протягом півстоліття.

Що входить в асортимент компанії Oli?

Асортимент компанії невеликий, але завдяки вузькій спеціалізації виробника – компанія впевнено тримається на ринку санітарно-інженерної сантехніки. За довгі роки існування компанія освоїла такі напрямки як:

  1. Інсталяційні системи стандартної конфігурації. Стандартні системи-металевий каркас зі зливним бочком і патрубками відведення в каналізацію. Стандартна металева рама з ребром жорсткості в габариті 1150 * 500 (В * Ш).
  2. Інсталяційні системи конфігурації Slim (вузький). Конфігурація Slim-має в своїй конструкції вузький зливний бачок і звужену металеву раму з ребром жорсткості. Дане рішення дозволяє встановити інсталяційну систему навіть самих малогабаритних санвузлах і технологічних нішах. Габарит рами-1159 * 300 (В * Ш).
  3. Інсталяційні системи з функцією освіжувача повітря при зливі.
  4. Подвійні Інсталяційні системи (монтуються в перестінок, для монтажу відразу двох підвісних унітазів - через перестінок).
  5. Інсталяційні системи для біде, умивальників, пісуарів.
  6. Зливні бачки прихованого монтажу. Дані системи, призначені для підлогових унітазів (чаша) або чаш Генуя.
  7. Зливні та складальні системи для унітазів типу "компакт".
  8. Кнопки змиву для інсталяцій і бачків прихованого монтажу.

Весь товар перевірений мільйонами клієнтів і сертифікований відповідно до європейського стандарту ISO 9001.

Де можна купити продукцію виробника Oli?

Повний асортимент продукції компанії Oli ви можете купити в інтернет-магазині сантехніки в Дніпрі – САНТЕХСЕРВІС. Завжди актуальні ціни на товари, своєчасна доставка і занос до вас в квартиру, будинок або будівельний об'єкт. Інтернет-магазин сантехніки-САНТЕХСЕРВІС, тільки краще для наших клієнтів.