Демпферна стрічка TEPLOIZOL EXTRA 16,5х8 по 50 м 000017564

  • Лідер продажу
    Демпферна стрічка TEPLOIZOL EXTRA 16,5х8 по 50 м 000017564
КОД ТОВАРУ: V39147
Наявність уточнюйте
Ціну уточнюйте у менеджераДемпферна стрічка TEPLOIZOL EXTRA 16,5х8 по 50 м 000017564

Демпферну стрічку застосовують в конструкції теплої підлоги в якості компенсатора при тепловому розширенні бетонної стяжки. В деяких випадках її використовують в будівництві як ізолятор або ущільнювач. Стрічка укладається по периметру стін. При наявності колон - і навколо них.

Демпферна стрічка виготовлена ​​зі спіненого поліетилену. З одного боку у неї захисний фартух, у якого подвійне призначення. Він захищає стрічку від агресивного бетону, і в той же час закриває щілини між стрічкою і теплоізоляцією. Демпферна стрічка, ціна на яку порівняно невисока, досить довговічна. Виходячи з властивостей поліетилену, з якого вона виготовлена, така стрічка не боїться впливу сонячних променів і добре працює в широкому температурному діапазоні, вона майже не вбирає вологу, погано проводить тепло і є хорошим звукоізолятором. Демпферна стрічка запобігає втраті тепла на стику між бетонною стяжкою і стінами кімнати.

Демпферна стрічка укладається на висоту, на 2 - 3 см більше планованої висоти бетонної стяжки. Надлишки видаляються після укладання керамічної плитки або іншого підлогового покриття.

 

В процесі виготовлення теплої підлги не обійтися без такого матеріалу, як демпферна стрічка - спеціальний наповнювач для щілин. Функції, які виконує даний матеріал, не зводяться тільки до ущільнення конструкцій. Ця стрічка здатна зупиняти негативний вплив тепла і вологи на будівельні матеріали, що значно підвищує як надійність конструкцій, так і термін їх експлуатації. Також така стрічка є відмінним звукоізоляційним матеріалом - її використання допоможе захистити приміщення від зайвого шуму, що теж важливо, особливо в житлових будинках.
Розмір: ширина 17 см, товщина 8 мм, довжина 50 м

Показати повністю
Згорнути

Характеристики

Тип Демпферная стрічка
Країна виробництва Україна

Доставка по м.Дніпро (на суму замовлення від 2000 грн)

Доставка Безкоштовно

Доставка по Україні Новою Поштою (на суму замовлення від 2000 грн)

Доставка по Україні За рахунок замовника
Показати повністю
Згорнути
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Про виробника

TEPLOIZOL

TEPLOIZOL


Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.