Радіатор біметалічний TIANRUN RONDO 150/120 (кратно 10)

КОД ТОВАРУ: V10563
На складі
  • 250.00 ₴ /секц.

Радіатор біметалічний TIANRUN RONDO 150/120

Секційний біметалічний радіатор-конвектор RONDO 150, розроблений за замовленням TANRUN Group (UK) LTD " (Великобританія) і є втіленням спільних новаторських ідей будівельно-монтажних і проектних організацій. Радіатор-конвектор створений із застосуванням новітніх технологій , що забезпечують високий рівень його надійності при експлуатації в системах опалення. Опалювальний прилад ідеально підходить для об'єктів з великою площею скління,наприклад, зимових садів, басейнів, офісів, холів. Особлива форма корпусу і геометрія оребрення секцій радіатора-конвектора сприяють рівномірному розподілу тепла в приміщення і швидкого створення необхідного температурного режиму

КОНСТРУКЦІЯ

Надійність досягається особливою конструкцією секції радіатора, в якій для виключення контакту теплоносія з алюмінієвим корпусом був використаний сталевий закладений елемент. Ця технологія дозволила отримати прилад, максимально стійкий до впливу агресивного середовища, особливо характерної для центральних систем опалення.

Окремі секції радіатора з'єднані між собою в єдину конструкцію за допомогою сталевих ніпелів, виконаних методом холодного кування з подальшим антикорозійним покриттям. Як міжсекційних прокладок використані ущільнювальні кільця з термостійкого, хімічно стійкого силікону. Використані при створенні приладу передові методи дозволяють добитися герметичності і довговічності міжсекційних з'єднань радіатора, а також простоти перегрупування секцій в залежності від потреби

ТЕРМОДИНАМИЧНОСТЬ

Біметалічний радіатор RONDO характеризується збільшеною тепловіддачею, що підтверджується результатами проведених випробувань. Висока тепловіддача досягається за рахунок заливки сталевого вертикального і горизонтального каналу алюмінієвим сплавом під високим тиском.

Дана технологія лиття дозволяє виключити утворення повітряних кишень між сталлю і алюмінієм у процесі відливання секцій і, як наслідок, дає можливість отримати високий теплообмін між теплоносієм і навколишнім середовищем

ФАРБУВАННЯ

Фарбування секцій радіаторів здійснюється в кілька етапів: попередня підготовка поверхні перед фарбуванням, сам процес фарбування і подальша високотемпературна сушка.

Емалеве покриття володіє чудовою адгезією до металу, що володіє підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів і зберігає свій первинний колір протягом всього терміну експлуатації.

У процесі фарбування використовуються тільки високоякісні екологічно чисті емалі білого кольору RAL 9010.

ГАРАНТІЯ

Гарантійний термін експлуатації радіатора – не менше 15 років, термін служби – не менше 30 років, за умови використання оригінальних комплектуючих, дотримань правил монтажу та експлуатації опалювальних приладів відповідно до вимог СНиП 2.04.05 - 91 СНиП 3.05.01-85 «Внутрішні санітарно-технічні системи»

Секції радіатора виконані з алюмінієвого сплаву марки ADC 12 по нормі JIS H5302 (приблизно відповідає марці АК12М2 по ГОСТ 1583-93). Хімічний склад і властивості радіаторного сплаву наведено у додатку 2. У процесі плавки вихідної сировини використовується модифікатор складу (56% NaCl+ 20%KCl+ 15%NaF+ 6%AlF3), поверхнево-активні молекули якого гальмують зростання кристалів. Це сприяє створенню рівномірної дрібнокристалічної структури сплаву, що повністю виключає анізотропія матеріалу, підвищує його міцність і стійкість до лужної корозії.

Характеристики радіатора RONDO 150:

Тепловіддача, Вт

95

Об'єм, л

0.12

Маса, кг

1.18

Висота

237

Міжосьова відстань

150

Глибина

120

Ширина

72

Робочий тиск, Бар

до 40

Максимальний тиск, Бар

60

Гарантія, років

15

Виробник

Великобританія-Китай
 
Показати повністю
Згорнути

Характеристики

Тип радіатора Біметал
Глибина секції 120
Міжосьова відстань 150
Збірка, секцій 10
Країна виробництва Великобританія

Доставка по м.Дніпро (від 2000 грн)

Доставка Безкоштовно

Доставка по Україні Новою Поштою (від 2000 грн)

Доставка по Україні За рахунок замовника
Показати повністю
Згорнути
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Про виробникаРадиатор биметаллический TIANRUN GOLF BM 500/80, Радиаторы отопления


Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 

 Оплата частинами

 Кредит до 24 міс.

 Покупка частинами

 Доставимо або самовивіз вже сьогодні

 Зручні варіанти оплати і доставки